Související články:

Sdílejte:

Athanasios Polychronopoulos včera vybojoval svůj druhý WSOP náramek za poslední tři roky, zatímco Phil Ivey se dostal nadohled svého prvního finálového stolu WSOP 2013.

Přestože včera byl udělen pouze jediný náramek, na WSOP to včera hýřilo akcí. Ivey, Dario, Minieri, Dan Kelly a Brian Hastings si vybudovali obrovské stacky.

Ivey, který je mistr mixed-game se dostal mezi posledních 14. hráčů $1.000 No-Limit Hold´em Eventu. Aby se dostal do Day 3, musel přečkat pole 2000 hráčů, mezi kterými se obvykle nachází spousta rekreačních hráčů.

Polychronopoulos přečkal Bakera, Cada vyhrál $518.755

Aby Athanasios Polychronopoulos vyhrál svůj druhý WSOP náramek v Eventu 17 $1.500 No-Limit Hold´em, musel porazit velice těžký finálový stůl, na kterém se nacházel také obávaný David „Bakes“ Baker nebo bývalý mistr světa Joe Cada.

Další velký $1.500 Event vyhrál Polychronopoulos v roce 2011 a nyní má na kontě $1.200.000 výher z turnajů WSOP.

Cada se na zahájení WSOP třásl a nyní skončil čtvrtý hned ve dvou Eventech. Jeho očekávání tedy mělo pořádný důvod.

Do finálové čtrnáctky Eventu $1k NLHE míří Ivey, Idema a Paur

Po ohromující formě v loňském roce jste museli být zvědaví, jak dlouho bude trvat, než se Phil Ivey propracuje na některý z finálových stolů. Nyní je jeho první šance. V Eventu 18 $1.000 No-Limit Hold´em se dostal mezi 14 posledních hráčů s průměrným stackem a to i přestože jeho cesta k němu vedla přes hitnutí two-outeru na riveru.

V konečné 14 se nachází také kanadský profesionál a bývalý vítěz náramku WSOP Daniel Idema a online profesionální high-stakes hráč Taylor Paur. Nakonec přinášíme počet žetonů a pořadí, v kterém se hráči v tomto Eventu ocitnou příští hrací den:

14. Roy Weiss – 189,000

Ve finálové 16 $5.000 Pot-Limit Hold´em najdeme také Kellyho, Minieriho a Kitaina

S náramkem z Eventu 19 $5.000 Pot-Limit Hold´em může odejít Davidi Kitai, Dan Kelly, Dario Minieri nebo takový John Hennigan.

Kelly by s pouhými 16 zbylými hráči turnaje mohl pomýšlet na ohromující třetí finálový stůl letního WSOP. Nyní má na kontě už $400.000.