Související články:

Sdílejte:

První zastávka EPT na Maltě je už jen pouhou historií! Během včerejšího dne byly totiž dohrány poslední zbylé eventy, konkrétně €5 000 Main Event a €10 000 High Roller.

K finálovému stolu Main Eventu se kromě dalších hráčů dostal i Dominik Panka, kterého sponzoruje herna PokerStars a který už na svém kontě má jeden EPT titul (vyhrál PCA Main Event 2014, díky čemuž mu na účtu přistálo více než $1 400 000).

Panka byl hodně blízko zisku druhého titulu, nicméně nakonec skončil na 3. místě poté, co s kombinací prohrál proti Monturymu a jeho kombinaci . Montury nakonec celý turnaj ovládl, zatímco Panka se musel za třetí místo spokojit s odměnou €347 300. Na skvělém sedmém místě skončil český hráč Antonín Duda, který tak vyhrál €108 200.

Poté nastala heads-up fáze turnaje, do které se probojovali francouzští hráči Montury a Valentin Messina. Před započetím hry se dohodli na dealu, který Messinovi vynesl €615 000 a Montury si zajistil €587 000. Hrálo se tak už jen o zbylých €100 000, které měly určit skutečného šampióna.

Vyzkoušejte novou hernu Unibet! Slabí hráči, skvělý software a vynikající bonusy…

Ve finálové handě turnaje došlo k pre-flop all-inu. Messina držel kombinaci , zatímco Montury držel vysoké eso, konkrétně . Montury nakonec turnaj vyhrál, protože mu přišly dobré karty na board. Dorazily karty , takže na boardu byly dva (vyšší) páry a Montury vyhrál díky vyššímu kickeru.

€10 000 High Roller ovládl David Peters z USA, který překonal hráčské pole o 304 vstupech a vyhrál tak skoro €600 000.