Související články:

Sdílejte:

Viktor Blom opět najel na vítěznou vlnu. Díky včerejší výhře $173 300 je Blom už třetí den v řadě nejúspěšnějším high-stakes hráčem. Během posledních 72 hodin vyhrál $758 000. Po krátkém downswingu na začátku měsíce se tak za únor konečně dostal do plusu.

Včerejší Blomova výhra pochází z PLO a 8-Game her – a jako obvykle, obě výhry pocházejí z heads-up akce.

Viktor se ke stolům dostal zhruba v 19:00 serverového času a během necelé čtvrthodiny dokázal o $74 000 obrat Bena „Bttech86“ Tollereneho na $500/$1 000 CAP PLO stolech. Následně se přesunul k 8-Game stolům, kde se (zase jednou) utkal s Rusem Alexandrem „PostflopAction“ Kostritsynem.

Maximalizujte svůj zisk při hře! Využijte nejrůznějších bonusů ověřených pokerových heren

Blom už letos ruského hráče obral o pořádnou sumu a v podobném duchu se odehrál i včerejší zápas. Prvních 20 minut bylo poměrně vyrovnaných a „PostflopAction“ byl občas dokonce trochu popředu, nicméně během dalších 75 minut si Blom vybudoval zdravé vedení.

V nejvyšším bodě už Blom vedl o $170 000, ale poté ruský hráč zaznamenal slušný comeback a nakonec tak prohrál „jen“ cca $100 000. Blom tak den zakončil se ziskem $173 300.

Viktor Blom je s velkým náskokem nejúspěšnějším online hráčem probíhajícího roku. Za rok 2014 už vyhrál $2 198 000. Na druhém místě je Ben Tollerene se ziskem $1 361 000.